یا حسین جان...

دلنگت دیـــــــــــــــــــدار  توام آقـــــــــــای خوبیها

میشود بار دگر...........

/ 20 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منشور هنر

سلام. با تبریک اعیاد ولادت امام جواد (ع) و امام علی بن ابیطالب(ع)؛ بروزم با داستان «با سپاس از وقتی که گذاشتی...»

منشور هنر

سلام. «اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» «اللهم عجل لولیک الفرج» «اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم» به مناسب «روز جهانی ماما» بروزم با خاطره ای از خانم ابراهیمی.

منشور هنر

سلام. با تبریک ولادت با سعادت شبیه ترین فرد بر پیامبر(ص)، شاهزاده علی بن الحسین(ع)، و روز جوان؛ بروزم با: «گم شدم بس که زدم پرسه به پستوی خودم / چه کنم تا بروم یک قدم آن سوی خودم ...» از آقای خلیل ذکاوت

منشور هنر

سلام. بروزم با: «...آخوند فرمود: من خودم دیدم داشتی نماز می خواندی، گفت: نه آقا اشتباه دیدی، سؤال کردند: پس چه کار می کردی؟...»

منشور هنر

سلام. با تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین حضرت علی بن ابیطالب(ع)، بروزم با: 2 خاطره و نصفی پند آموز

منشور هنر

سلام. با تبریک عید سعید فطر؛ خدا کنه بندگی های همه مقبول خالق هستی بخش باشه. بروزم با: «... برای برفی که آب می شود دوست می دارم ...» از پل الووار

منشور هنر

سلام. بروزم با: «در نیویورک، بروکلین، در ضیافت شامی که مربوط به جمع آوری کمک مالی برای مدرسه مربوط به بچه های دارای ناتوانی ذهنی بود، پدر یکی از این بچه ها نطقی کرد که هرگز برای شنوندگان آن فراموش نمی شود...»

منشور هنر

سلام. بروزم با: «خم شدم زیر خط عشق سرم را بوسید / دم پرواز پدر بال و پرم را بوسید...» از اقای «مهدی مردانی»

منشور هنر

سلام. با تبریک اعیاد گذشته و پیش رو و روز دختر، بروزم با: «...این مزرعه آلوده کفتار و کلاغ است / بیدار شو از خواب زمان نیست مترسک» از اقای «عبدالجبار کاکائی».